درباره ما
دوستان
خبرنامه تك رقمي
 
پيام مديريت وبلاگ : با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، به وبلاگ ما خوش آمديد . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وبلاگ ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب وبلاگ ياري رسانيد .
آخرين مطالب

تیم فوتبال پرسپولیس در آخرین رده بندی فدراسیون جهانی تاریخ و آمار، به عنوان برترین تیم فوتبال باشگاه های ایران معرفی شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس به نقل از سایت فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال (IFFH) در آخرین رده بندی تیم های برتر باشگاه های جهان، تیم های فوتبال پرسپولیس، سپاهان و استقلال از ایران حضور دارند.

تیم فوتبال پرسپولیس در این رده بندی در جایگاه برترین باشگاه ایرانی قرار دارد و با 27 پله صعود نسبت به آخرین رده بندی که مربوط به دو ماه پیش است، با کسب 78.5 امتیاز در رده 250 قرار دارد.

تیم فوتبال سپاهان اصفهان نیز با امتیاز 69.5 و با 35 پله صعود در رتبه 302 قرار گرفته است. تیم فوتبال استقلال تهران نیز در این رتبه بندی با کسب 66 امتیاز و 24 پله سقوط در رتبه 333 قرار گرفته است.

تیم های فوتبال منچستر یونایتد انگلستان، بارسلونای اسپانیا، شاخدار دونتسک اکراین،چلسی انگلستان وهامبورگ آلمان به ترتیب در رتبه های اول تا پنجم این رده بندی قرار دارند.

فهرست برترین تیم های جهان، در سایت فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال
:: برچسب‌ها: ورزش, پرسپولیس
نويسنده : علی صمدی
ت : چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۸
نظرات ()
 
نويسندگان
آرشيو مطالب
آمار بازديدكنندگان