بی همتا، مثل توتی!

 آاس رم ۴ – ۲ فیورنتینا


باز هم انجام یک بازی ستودنی دیگر، پاس های خیره کننده ای که چشمان هر بیننده ای را درشت تر می کند. و این سوال تکراری…. خدایا این اعجوبه مثال زدنی تمام نمی شود؟!!

باز هم می جنگد، انگار تازه وارد ۱۸ سال شده و برای به رخ کشیدن توانایی ها و بدست آوردن دل مربی و پیدا کردن جایی ثابت در ترکیب اصلی تیم تلاش می کند. انگار نه انگار او توتی است. مردی که هر مربی آرزوی داشتن او را دارد! و هم چنان می جنگد، می دود، زمین می خورد، بلند می شود، فریاد می زند، مصدوم می شود، زانوی دردناکش را بی حس می کند، تمرین می کند، عرق می ریزد… تعجبی ندارد! او عاشق رم است! عاشق زادگاه و رنگ زیبای اناری پیراهن تیمش!

سال هاست دل به عشاقش سپرده و بی چشم داشت و منت برای تیم زادگاهش جنگیده است! او ثابت کرده که برای هدف می توان از پول های کلان و باور نکردنی و افتخارات بی شمار گذشت و این جاودانه ترش می کند!

و باز هم یک بازی مثال زدنی و خارق العاده…۲ گل و ۲ پاس گل و خلق چندین و چند موقعیت عالی و صحنه های ناب که تنها از تو می توان انتظار داشت! تو عالی بودی فرانچسکوی عزیز! مانند همیشه و همیشه… از تو سپاس گزاریم و تا ابدیت دوستت خواهیم داشت تکرار نشدنی بی همتای فوتبال.

بابت داشتنت خدا را سپاس می گوییم آقای گل ستودنی ما.

بابی لرد

منبع:رومانیوز

 

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////

دانلود ویدئو گلها و خلاصه بازی فوتبال آاس رم ۴ – ۲ فیورنتینا

دانلود گلهای توتی

/ 0 نظر / 10 بازدید